Mitsubishi 650t përdorur Injection derdhur Machine

Përshkrim i shkurtër:

Mitsubishi 650t përdorur derdhur makine injeksion. Model: 650MMG. diametër vidë: 90mm. Tie bar ndarje: 950mm. Machine është në gjendje të mirë pune. klient të interesuar pls na vizitoni për të inspektuar makinën dhe provë atë duke punuar nen pushtet.


Detail Product

Produkt Tags

Mitsubishi 650t përdorur derdhur makine injeksion.

Model: 650MMG.

diametër vidë: 90mm.

Tie bar ndarje: 950mm.

Machine është në gjendje të mirë pune. klient të interesuar pls na vizitoni për të inspektuar makinën dhe provë atë duke punuar nen pushtet.

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra