Контактирајте не

Машини Даксин копродукции, ООД Forgot Password?

Адреса

Фабрика во Кина : Нан Пинг Индустриски 28, Танг Ксија, Донггуан. (во близина на Хонгконг и Гуангжу)
Сингапур Канцеларија : Блк 27-погон на розово дрво # 12-20.
Канцеларија во Хонг Конг : (Брзина на богатство меѓународен ограничен)
RM 904, 9 / F, духовито деловно здание, ул. 1А-1Л Тунг Чои, Монкок, Коулон

Е-пошта

daxin88@hotmail.com

sale@daxin-machinery.com

 

 

Телефон

China Mobile: +8613509620296 (whatsapp)

Сингапур: +6596479097 (WeChat)

Тел: + 86-75529748711

За

www.daxin88.com

www.daxin-machinery.com

https://injectionmolding.trustpass.alibaba.com

САКАТЕ ДА РАБОТИТЕ СО НАС?


WhatsApp Интернет разговор!