• warehouse_photo_clear

Rreth kompanisë

Daxin Machinery has more than 200 units of used Plastic Injection Molding Machines in stock. All can be inspected and tested running in good working condition. Daxin Machinery provides one-stop solution, which includes selling machine equipment, dismantling machines, loading into container, custom clearing, shipment,and even installing and commissioning of machines. Daxin Machinery also provides post-sale support: repairing machine parts or PLC boards, buying spare parts (used or new), and even sending our technician to customers’ factory to service machines.

Shiko më shumë

Produktet tona

One-Stop zgjidhje për fabrikën tuaj plastike

 • Përdorura Injectition derdhur Machines:

  Përdorura Injectition derdhur Machines:


  Më shumë se 200 njësi të përdorura derdhur injeksion
  makina në rezervë, në makinat anytime.All mund të testohen konkurrojnë në gjendje të mirë pune
  në magazinë tonë.

 • Accessory (të reja dhe të përdorura):

  Accessory (të reja dhe të përdorura):


  armëve robot, tharëse plesht, polic, hamall auto,
  chiller, kontrollues temperatura myk,
  kullë uji, kompresor ajri ... etj

 • Makinat e tjera:

  Makinat e tjera:


  makina e derdhur Blow, e
  përdorur Pelletizer (makina riciklimi), e
  përdorur makina e vetme e këpucëve, e
  përdorur Moulds, e përdorur CNC

Produkte të reja

One-Stop zgjidhje për fabrikën tuaj plastike

partnerët besuar

 • facebook-alt-4
 • youtube-alt-1
 • 99218b3b
 • twitter-alt-2
WhatsApp Chat Online!