Sumitomo 150t Injection përdorura derdhur Machine

Detail Product

Produkt Tags

Japoni Sumitomo Përdorur Injection derdhur plastike Machine

Model: SG150U
diametër vidë: 50mm
Tie bar Hapësira: 510x510mm
Viti: 1995

Makinë është me shpejtësi të lartë me akumulator. Ajo është përdorur për marrjen e produkteve saktësi të lartë të vogla.
Machine është në gjendje të mirë pune. Blerës të interesuar është i mirëpritur për të inspektuar dhe makinë provë të kandidojë.

Product Image  • Previous:
  • Next:

  •  

    Related Products

    WhatsApp Online Chat !