Toshiba 80t (IS80GN) Makinë e derdhur me injeksion të përdorur

Detail Product

Produkt Tags

Toshiba 80t përdori makinerinë për formimin e injeksionit plastik.

Video: https://youtu.be/P2NovaFHBCk

Modeli: IS80GN.

Viti: 2006

diametër vidë: 32mm.

Hapësira në shirita kravatë: 380 mm.

Makinat janë në gjendje të mirë pune, mbajtur në depo tonë në Shenzhen të Kinës, shumë pranë Hongkong dhe Guangzhou. Konsumatorët e interesuar mund të na vizitoni në pushtet në makinat për provë-drejtuar.

 

Pse të zgjidhni Daxin? 

 • Diapazon i gjerë makinerish: Mbi 200 makina (20-2000t) në magazinën 10000 m sq (koleksioni më i madh i Japoninë Kinë)
 • Përvojë e pasur në eksport: zgjidhje me një ndalesë duke përfshirë çmontimin e makinerive, ngarkimin, lëvizjen, pastrimin me porosi (shumë agjentë nuk mund të pastrojnë porosi për makinat e përdorura), dërgesën, montimin dhe vënien në punë të makinave.
 • Të gjitha makinat mund të ndizen për provë. Të gjitha makinat mund të shihen nën një çati në depon tonë.                              
 • Mbështetje pas shitjes: sigurimi i pjesëve rezervë, makina e vënies në punë, programi i futjes, riparimi i bordeve PCB ose pjesëve të tjera të makinerisë
 • Cilësia e siguruar: Të gjitha pjesët e makinave kontrollohen plotësisht, duke përfshirë pompat, ndërprerësin, vidhosën, fuçinë, vulat e naftës, kushinetat e topave, platen.etc.
 • Partsdo pjesë e dëmtuar riparohet ose zëvendësohet nëse tejkalon riparimin.
 • Kanë eksportuar në më shumë se 30 vende: Azinë Jug-Lindore, Azinë Jugore, Australinë, Lindjen e Mesme, Afrikën, Amerikën e Jugut, Amerikën Qendrore.

 

Imazhi i produktit

 

 


微信图片_20180428012903

微信图片_20180428012904

微信图片_201804280129031

微信图片_201804280129041

微信图片_201804280129042

微信图片_201804280129043

微信图片_201804280129044

微信图片_201804280129045

customerphoto1

depo


 • Previous:
 • Next:

 • Produkte të lidhura

  WhatsApp Chat Online!