Toshiba IS850GTW (pllakë e presës tipografike të gjerë) të përdorura derdhur makine injeksion

Detail Product

Produkt Tags

Toshiba 850GTW (pllakë e gjerë) përdor Injection derdhur Machine

Modeli: IS850GTW.

Viti: 2004.

Hapësira në shirita kravatë: 1280 mm.

diametër vidë: 105mm.

Machine është në gjendje të mirë pune. konsumatori i interesuar është i mirëpritur të vizitojë depo tonë në pushtet në makinë për provë-drejtuar. depo jonë është e vendosur në Shenzhen të Kinës, shumë pranë Hongkong dhe Guangzhou, klientët mund të na vizitoni pas Chinaplas.

 

Pse të zgjidhni Daxin? 

 • Diapazon i gjerë makinerish: Mbi 200 makina (20-2000t) në magazinën 10000 m sq (koleksioni më i madh i Japoninë Kinë)
 • Përvojë e pasur në eksport: zgjidhje me një ndalesë duke përfshirë çmontimin e makinerive, ngarkimin, lëvizjen, pastrimin me porosi (shumë agjentë nuk mund të pastrojnë porosi për makinat e përdorura), dërgesën, montimin dhe vënien në punë të makinave.
 • Të gjitha makinat mund të ndizen për provë. Të gjitha makinat mund të shihen nën një çati në depon tonë.                              
 • Mbështetje pas shitjes: sigurimi i pjesëve rezervë, makina e vënies në punë, programi i futjes, riparimi i bordeve PCB ose pjesëve të tjera të makinerisë
 • Cilësia e siguruar: Të gjitha pjesët e makinave kontrollohen plotësisht, duke përfshirë pompat, ndërprerësin, vidhosën, fuçinë, vulat e naftës, kushinetat e topave, platen.etc.
 • Partsdo pjesë e dëmtuar riparohet ose zëvendësohet nëse tejkalon riparimin.
 • Kanë eksportuar në më shumë se 30 vende: Azinë Jug-Lindore, Azinë Jugore, Australinë, Lindjen e Mesme, Afrikën, Amerikën e Jugut, Amerikën Qendrore.

 

Imazhi i produktit

 


oeythgwrsjq161

24o0q35bxre162

f3rauzgxfmq163

g1xspnytqz4164

2e42gsbplaz165

5hcvsk5skbe166

customerphoto1


 • Previous:
 • Next:

 • Produkte të lidhura

  WhatsApp Chat Online!