160t Haitian përdorur Injection derdhur Machine

Detail Product

Produkt Tags

Haitian 160t përdorur makinën e derdhur plastike injeksion

Modeli: SA1600 / 540

Viti: 2010.

Lloji i vidhave: B-D45

Diametri i vidhave: 45 mm

Vëllimi i injektimit: 320cm ^ 3.

Makina është në gjendje shumë të mirë pune. Klienti i interesuar mund të vizitojë depon tonë për të inspektuar makinën dhe testuar funksionimin nën energji.

Pse të zgjidhni Daxin? 

 • Gama e gjerë e makinave:  Mbi 200 makina (20-2000t) në depo 10000 mm   (koleksioni më i madh i makinave japoneze në Kinë)
 • Përvojë e pasur në eksport: zgjidhje me një ndalesë duke përfshirë çmontimin e makinerive, ngarkimin, lëvizjen, pastrimin me porosi (shumë agjentë nuk mund të pastrojnë porosi për makinat e përdorura), dërgesën, montimin dhe vënien në punë të makinave.
 • Të gjitha makinat mund të ndizen për provë. Të gjitha makinat mund të shihen nën një çati në depon tonë.                              
 • Ndihma pas shitjes: sigurimi i pjesëve rezervë, makineritë e vënies në punë, programi i futjes, riparimi i bordeve PCB ose pjesëve të tjera të makinerisë
 • Cilësia e siguruar: Të gjitha pjesët e makinave kontrollohen plotësisht, duke përfshirë pompat, ndërprerësin, vidhosën, fuçinë, vulat e naftës, kushinetat e topave, platen.etc.
 • Partsdo pjesë e dëmtuar riparohet ose zëvendësohet nëse tejkalon riparimin.
 • Kanë eksportuar në më shumë se 30 vende: Azinë Jug-Lindore, Azinë Jugore, Australinë, Lindjen e Mesme, Afrikën, Amerikën e Jugut, Amerikën Qendrore.

 

 • Previous:
 • Next:

 •  

 • Produkte të lidhura

  WhatsApp Chat Online!